Skoči na glavno vsebino

V torek 13.10.2020 je na naši šoli potekal en poseben dan za učence. Imenuje se tehniški dan. Trajal bo od 8:20 do 12:40. Učenci so s seboj prinesli svoje naprave, ki so jih v prvem delu uporabili za trening za delo na daljavo, v drugem delu pa za igranje in poizkušanje novih inovativnih tehnologij, ki se po večini šele dobro uveljavljajo pri nas. Tehnologije, ki se uporabljajo v poklicih prihodnosti, virtualna resničnost, obogatedna resničnost, hologrami, eKnjige, pomoč disklektikom, ipd. Dogodek bi moral potekati vzporedno z uspešnim projektom knjižnice v Tržiču (digitlano = realno = normalno), ki pa je bil žal zaradi trenutnih razmer odpovedan.

Bolj podrobno kdo vse je bil z nami in s čim se ukvarjajo pa v zloženki DIGITALNO = REALNO = NORMALNO.

(Št. obiskov: 27, od tega 1 danes)
Dostopnost