Skoči na glavno vsebino

V soboto, 21. januarja 2023, se je kar nekaj naši učencev (Bistrica in Kovor) od 1. do 9. razreda, odpravilo iz Grahovš proti Domu pod Storžičem. Šli so na planinski tabor, skupaj še z učenci iz OŠ Tržič in POŠ Podljubelj, ki ga skupaj z mentorji planinskega krožka organizira Mladinski odsek Planinskega društva Tržič.

Na jasi ob Domu pod Storžičem so posebej za nas pripravili sankaško progo in debela plast snega je bila odlična tudi za kopanje rovov in gradnjo bunkarjev. Privoščili smo si tudi nočni sprehod v zasnežen zimski gozd in hojo po »cevcu«. V lepo obnovljeni koči smo se ogreli in posušili naša oblačila. Vsi obroki, ki so jih pripravili za nas, so bili res odlični, skoraj vsak si ji privoščil repete. Spali smo na skupnih ležiščih in nedeljsko prebujanje je obetalo lep dan. Res je bil, poleg zimskih radosti v »pravi zimi«, je bil zares zabaven spust od koče do doline.

Tabor je bil, kot vedno,  – najboljši!

Mentorice planinskega društva Marja, Maja, Joži, Tanja

(Št. obiskov: 116, od tega 1 danes)
Dostopnost