Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo jesenska papirna akcija za Osnovno šolo Bistrica v mesecu septembru, in sicer v:

• torek, 21.9.2021 (4., 5., 6. razred),
  • sredo, 22.9.2021 (7., 8., 9. razred)
  • ponedeljek, 27.9.2021 (1., 2., 3. razred).

Natančnejši razpored razredov po dnevih in urah je v priponki. Vljudno vas prosimo, da se ga, če je le mogoče, držite.

Akcija bo potekala na deponiji Komteks, Loka 119, 4290 Tržič.

Pravila na deponiji:

1. Dovoz za avtomobile je samo z južne strani, iz smeri Kovorja.
  2. Avto zapeljete na tehtnico, ostanete vsi v avtomobilu, učitelju poveste ime svojega otroka in razred, ki ga obiskuje.
  3. Avto premaknete s tehtnice in ga skupaj z učenci izpraznete (maska je obvezna).
  4. Z avtom se ponovno zapeljete na tehtnico in še enkrat poveste ime in razred vašega otroka.

Podružnična šola Kovor bo imela papirno akcijo ločeno. Tako kot vsako leto, bo akcija drugi torek v oktobru: to leto bo 12.10.2021. Natančnejša navodila boste še prejeli.

Učenci z udeležbo na papirni akciji pokažejo dober namen, se navajajo na recikliranje ter na ta način pomagajo našemu planetu. S papirno akcijo pa zbirajo tudi finančna sredstva, ki bodo namenjena oddelčnim skupnostim.

Držimo pesti za lepo vreme in veliko količino zbranega starega papirja.

Razpored dovoza po razredih

Šolska skupnost in Manca Kokalj Vernig