Skoči na glavno vsebino

V Avditoriju Gradu Jablje v Loki pri Mengšu je v ponedeljek, 19.12.2016, potekal zaključni dogodek natečaja za osnovne šole »Uresničujmo, z energijo varčujmo!«. Natečaj je že četrto leto zapored organiziral distribucijski operater električne energije SODO d.o.o., z namenom osveščanja in spodbujanja mladih pri razmišljanju o varčevanju z energijo.

Povabilu na natečaj so se odzvali tudi učenci 8. in 9. razreda, ki obiskujejo izbirne predmete iz sklopa računalništvo. Nastali so odlični videoposnetki in razmišljanja naših učencev o varčevanju z energijo.

  • Osmošolci OŠ Bistrica so se predstavili s svojim videom, z zanimivim, igrivim scenarijem, z vsemi možnimi tehnikami snemanja: kamere, GOpro-ji, mobilni telefoni, in z jasnim sporočilom NAJ BO VARČNOST HIT.
  • Skupina devetošolcev OŠ Bistrica o energiji razmišlja v obliki animirane zgodbe, ki pravi NAJ BO VARČNOST HIT
  • Ko pa se združi plesna, športna energija Nike, Ule, Tine in Lize in ko jih v kader, objektiv ujameta Primož in Jan, nastane video, ki tudi jasno sporoča NAJ BO VARČNOST HIT.

Iskreno se zahvaljejm vsem učencem za sodelovanje na natečaju.

Mentorica: Dina Pintarič

(Št. obiskov: 12, od tega 1 danes)
Dostopnost