Skoči na glavno vsebino

tia anaMentorica: Majda Fiksl
Število učencev: 2 (Ana Kogoj, Tia Dobrin)
Tekmovalna panoga: Tehnologija obdelav T3-Izdelava izdelka iz umetne mase

Regijsko tekmovanje – Gorenjska, 8. april 2016, OŠ Franceta Prešerna  Kranj (13.00-19.00)
Na tekmovanju v izdelovanju izdelka iz umetne mase – BUMERANG, ki ga je organiziralo Društvo učiteljev tehničnega pouka Gorenjske s prijavo na ZOTKS, sta sodelovali dve učenki naše šole: Ana Kogoj in Tia Dobrin in obe prejeli bronasto priznanje. Vseh tekmovalcev je bilo 15.

1.mesto: Ana Kogoj, 8.a –Bronasto priznanje  in uvrstitev na DRŽAVNO tekmovanje
5.mesto: Tia Dobrin, 8.a–Bronasto priznanje

Državno tekmovanje bo 14. maja 2016 potekalo na Pedagoški fakulteti v Ljubljani. Najuspešnejši tekmovalci v skupinah zadnjega triletja OŠ prejmejo za nagrado brezplačno udeležbo na strokovni ekskurziji, ki jo bo organizirala ZOTKS v letu 2016.

izdelek

Zmagovalni izdelek (FOTO: Majda Fiksl)
(Št. obiskov: 31, od tega 1 danes)
Dostopnost