Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši,

bliža se tabor za nadarjene in prizadevne učence, ki ga bomo letos prvič organizirali v Centru za šolske in obšolske dejavnosti Cerkno. Tabora se bo udeležilo 28 učenk in učencev ter spremljevalci: Dina Pintarič, Nataša Bergant, in Gregor Janežič.

CŠOD Cerkno: ponedeljek, 24. 4. 2017 – sreda, 26. 4. 2017

Odhod: ponedeljek, 24. 4. 2017, ob 8.00 uri izpred šole

Prihod: sreda, 26. 4. 2017, predvidevamo okoli 15. ure pred šolo – PELJEMO SKOZI VASI

Ocenjujemo, da ni potrebno sklicevati roditeljskega sestanka iz tega naslova, zato vam vsa natančna navodila o samem programu, dejavnostih, o potrebni opremi posredujemo v prilogi Program in navodila tabor nadarjeni_prizadevni 2017.

Učenci so danes program in navodila prejeli še v tiskani obliki. Z objavami preko naše šolske spletne strane http://www.os-bistrica.si,  vas bomo v času bivanja dnevno obveščali o naših aktivnostih.

Če ima vaš otrok kakršne koli posebnosti (prehrana, zdravila, bolezni), vas vljudno prosimo, da nas o tem pred odhodom obvestite. Lahko v elektronski oblik, pisni tako, da izpolnite na strani 5 priložen obrazec oz. osebno v šoli kateremukoli spremljevalcu.

Iskreno se veselimo našega druženja v Cerknem, vam pa kličemo v lepe, sončne praznične dni.

Dina Pintarič

 

(Št. obiskov: 22, od tega 1 danes)
Dostopnost