Skoči na glavno vsebino

Učenci 2. razredov OŠ Bistrica in POŠ Kovor,  smo v ponedeljek, 9. 1. 2023, preživeli vesel in razgiban športni dan. Ob začetku pouka so se učenci skupaj z učiteljicami z avtobusom odpeljali na Jesenice. V športni dvorani Podmežakla so se najprej preizkusili v drsanju. Učenci so neizmerno uživali v vragolijah na ledu, zaposleni pa so poskrbeli za veselo vzdušje z glasbo in svetlobnimi učinki. Že dobro ogreti so se razdelili v dve skupini in se podali v dve telovadnici. Ena skupina je pripravila zanimivo in razgibano plesno točko z osnovami plesne motorike, druga skupina pa se je preizkusila v osnovah borilnih veščin, kjer je bil poudarek tako na gibanju, kot tudi na disciplini in spoštovanju. Kasneje sta se skupini zamenjali. Nekoliko utrujeni, a zadovoljni in polni novih izkušenj ter doživetij so se odpeljali nazaj proti šoli.

Lavra Stritih Švab

(Št. obiskov: 57, od tega 1 danes)
Dostopnost