Skoči na glavno vsebino

V sredo, 15. marca 2023, smo na naši šoli gostili Območno srečanje otroških in mladinskih pevskih zborov – Tržič, z naslovom Spomladanski koncert. Na razpis Javnega sklada Republike Slovenije za kulturo, se je v območni izpostavi Tržič prijavilo pet otroških in dva mladinska pevska zbora.

Na reviji je sodeloval tudi Otroški pevski zbor 1. razredov OŠ Bistrica pod vodstvom Ane Meglič in Otroški pevski zbor PŠ Kovor pod vodstvom Marje Bohinjec, oba je na klavirju spremljala Nena Bogataj. Vsi nastopi so bili prisrčni, dobro pripravljeni, še posebej pa smo ponosni na naše pevce in pevke. Svoje mnenje o našem delu je ob koncu podal tudi strokovni spremljevalec Primož Kerštanj.

Naši likovniki so poskrbeli tudi za lepo spomladansko okrasitev prostora, nad katero je bila navdušena številna publika in tudi organizator srečanja, JSKD OI Tržič.

Marja Bohinjec; foto: Dina Pintarič

(Št. obiskov: 77, od tega 1 danes)
Dostopnost