Skoči na glavno vsebino

V sredo, 27. marca 2024 je v Tržiču potekalo regijsko osnovnošolsko prvenstvo v kegljanju. Iz naše šole se je tekmovanja udeležilo skupaj šest učencev, štirje fantje v mljaši kategoriji in dva v starejši.

Med mlajšimi smo prejeli kar 3 medalje. Prvi je bil enako kot na občinskem tekmovanju Tarik B., drugi Žan L. in tretji Marcel G., vsi učenci 7. razreda. Miha M., prav tako učenec 7. razreda je bil v končni razvrstitvi na občinskem tekmovanju uvrščen na četrto, na regijskem pa na peto mesto.

V kategoriji starejših dečkov sta bila na občinskem tekmovanju naša najboljša Maj B. (1. mesto) in Luka L. (2. mesto). Oba sta učenca 9. razreda. Na regijskem prvenstvu sta se v družbi tekmovalcev iz 8. gorenjskih osnovnih šol uvrstila Maj B. na 7. in Luka L. na 14. mesto.

Pohvale vsem mladim kegljačem in srečno trem uvrščenim na državno prvenstvo, ki bo letos 26. 4. 2024 v Kranju.

Mentorica: Silvia Šlibar

(Št. obiskov: 96, od tega 1 danes)
Dostopnost