Skoči na glavno vsebino

Kljub neurju, ki je 26. 9. 2022 pozno popoldan divjalo nad Bistrico, učilnica za zgodovino ni samevala. Ob 17.30 so jo napolnili učenci željni kino predstave. Ogledali so si nemški film Willkommen bei den Hartmanns. Več o filmu in dogodku bodo pisali učenci v letošnjih Stezicah, tu zapišem le, da so vsi prisotni že pred ogledom filma izdelovali girlando, ki je nakazovala vsebino filma in poudarila geslo »enaki v različnosti« – to je bilo tudi letošnje geslo šolskih aktivnosti ob evropskem dnevu jezikov. Z girlando so ob koncu predstave okrasili učilnico in ob njej zapisali tudi mnenje o filmu, tokrat v obliki tarče. Zadetki na tarči kažejo na to, da je film vreden ogleda. Zasluga za to gre tudi učenkam 8. a Evi Hribar, Neži Kavčič, Neži Pogačnik in Petji Štrukelj, ki so dogodek organizirale. Čestitke dekletom za odlično organizacijo in uspelo prireditev.

Veliko filmskih užitkov še naprej in na svidenje v šolskem kinu prihodnje leto.

Mateja Žnidaršič

P. S.: Avtorici fotografij sta Katja Ropoša in Mateja Žnidaršič.

(Št. obiskov: 43, od tega 1 danes)
Dostopnost