Skoči na glavno vsebino

Ponosni na osvojeno priznanje digitalna šola. S tem priznanjem smo se pridružili evropski skupnosti šol odličnih na podorčjih digitalnega izobraževanja. Smo ena izmed samo 18 slovenskih šol (osnovnih in srednjih), ki se lahko pohvalijo z mednarodnim priznanjem digitalna šola. Priznanje odličnosti smo prejeli na področjih:

  • Vodenje,
  • poučevanje in učenje,
  • nadaljnje izobraževanje strikovnih delavcev,
  • vrednotenje, sodelovanje in mreženje,
  • infrastruktura in oprema,
  • digitalne kompetence učencev,
  • selfie poročilo.

V preteklosti smo bili vključeni v projekt E šolstvo in inovativna pedagogika 1:1, zato to priznanje ni presenečenje.

Šolski tim so sestavljali: Ana Mrgole, Dina Pintarič, Marijana Z. Šlibar, Alenka Krmavner, Tomaž Zupančič, Jure Tarman, Marija Likozar, Tanja Kralj, je pa to zasluga vseh učiteljev, celotnega stanja na šoli.

Naša želja je da postanemo mentorska šola in pomagamo k digitalizaciji ostalim slovenskih šolam.

Na fotografiji od leve: dr.Igor Pesek (Vodja Službe za digitalizacijo izobraževanja), Dina Pintarič (ravnateljica), Tanja Kralj (koordinator projekta), Sašo Stanojev, naš kritični prijatelj v projektu)

Kratek video povzetek na: https://youtu.be/B0OZ6nm_VYc

Več si lahko preberete na: https://www.gov.si/novice/2022-04-04-18-slovenskih-sol-prejelo-evropsko-priznanje-za-prakse-digitalnega-izobrazevanja/

(Št. obiskov: 69, od tega 1 danes)
Dostopnost