Skoči na glavno vsebino

Dan varne rabe interneta tokrat z oddajo za starše: Spletna oddaja za starše v živo: Vzgoja za internet

Digitalne tehnologije in internet so prinesli številne nove izzive, s katerimi se pri vzgoji otrok staršem ni vedno lahko soočati. Vprašanja varovanje zasebnosti, spletnega nasilja, objavljanja vsebin in kdaj sploh začeti otroka vpeljevati v uporabo digitalnih tehnologij marsikomu povzročajo skrbi.

Da bi staršem podali nekaj napotkov, kako otroke vzgajati za internet, se lahko v torek 5. februarja ob 18. uri vključite v spletno oddajo živo preko spleta (Oddaja bo trajala 50 minut, kasneje pa bo dostopen tudi posnetek). V oddaji bosta gosta dr. Albert Mrgole in dr. benjamin Lesjak osvetlila problematiko s psihološkega in pravnega vidika.

Več pa na točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si

 

(Št. obiskov: 15, od tega 1 danes)
Dostopnost