Skoči na glavno vsebino

13.9.2021

Lepo nas pozdravljajo šestošolci, ki so srečno prispeli v dom CŠOD Gorenje.


16.9.2021

Štajerski pozdrav iz šole v naravi.

Z učenci ta teden spoznavamo kamnine in prst na Pohorju. Med drugim smo našli ogromno zanimivih kamnov in tekmovali v tem, kdo postavi najvišji stolp. Zmagovalna skupina je postavila stolp višji od našega učitelja Gala 😊.

Spoznali in obnovili smo znanje lesnatih in zelnatih rastlin🌱. Na šolskem vrtu smo poskušali in vonjali zelišča in diskutirali o njihovi uporabnosti. Verjetno bi sedaj znali pripraviti domači čaj. »Pozobali« smo vse okoliške robide.

Veliko časa smo posvečali tudi orientaciji in uporabi zemljevida ter kompasa. Med drugim smo se preizkusili v orientacijskem tekmovanju.

Danes pa nas poleg vseh poučnih vsebin čaka najslajše – večerni žur.

Pošiljamo nekaj foto utrinkov, da nas ne boste preveč pogrešali☀ .

 

Šestošolci

(Št. obiskov: 21, od tega 1 danes)
Dostopnost