Skoči na glavno vsebino

V petek, 6. oktobra, smo 3.a in 3.b imeli športni dan. Odpravili smo se na jesenski pohod na Bistriško planino. Spremljalo nas je lepo sončno vreme. Pot nas je vodila skozi gozd, kjer smo uživali v svežem zraku in opazovali naravno okolico. Ko smo prispeli na cilj, nas je pričakal prelep velik travnik. Učenci so se razširili po njem, se igrali, tekli in uživali v prostem času. Med potjo nazaj smo se ustavili pri Žegnanem studencu. Natočili smo si svežo vodo iz studenca in občutili, kako pomembno je ohranjati čisto in naravno pitno vodo. Po nekaj urah hoje smo se vrnili nazaj v šolo. Učenci so bili zadovoljni in polni energije ter so s seboj odnesli lepe spomine na ta čudovit dan v naravi. V fotogaleriji je nekaj utrinkov.

Sanja Voglar

      

(Št. obiskov: 67, od tega 1 danes)
Dostopnost