Skoči na glavno vsebino

Letošnje šolsko leto je bilo polno omejitev in planinci so planinske izzive izpolnjevali vsak zase. Zelo smo veseli, da lahko končno hodimo na skupne pohode v okviru krožka. V petek, 18. marca, smo se od 16.00 zbrali pred šolo in se podali proti Hudemu gradu nad Bistrico. Učenci so spoznavali pravila vedenja planincev na skupinskih podhodih in spoznavali drug drugega. Na pohodu so spoznavali svoj domači kraj. Na Hudem gradu smo imeli čas za malico in da prisluhnemo legendi, ki nas je popeljala v svet domišljije. Obiskali smo še cerkev sv. Jurija. Vrnili smo se preko Brezij in skozi gozd prišli v Ročevnico, kjer smo imeli še nekaj športnih iger. Počasi se je že temnilo in tako smo spoznavali tudi čar večernega pohoda. Ob 19.00 smo se vrnili na izhodiščno točko.

Mentorice planinskega krožka

(Št. obiskov: 11, od tega 1 danes)
Dostopnost