Skoči na glavno vsebino

ZARADI IZREDNIH RAZMER JE DOGODEK ODPOVEDAN!

Prisrčno vabljeni na literarni večer z g. Slavkom Preglom, ki mu lahko upravičeno rečemo pisatelj vaše in naše mladosti. Deluje tudi kot samostojni založnik in urednik. Le kdo se ne spomni knjig in filmov, posnetih po njegovih knjižnih predlogah, kot Odprava zelenega zmaja, Geniji v kratkih hlačah, Srebro iz modre špilje, Spričevalo, mnogih knjig umetelno napisanih basni, piše pa tudi odrasle knjige, kot je npr. Prodajalci megle. Njegova dela so nas spremljala na vseh stopnjah šolanja in zrelosti in nam prinašajo sladko nostalgijo za minulimi časi; kar pa ne pomeni, da njegova moderna dela kaj zaostajajo za prejšnjimi. Pisatelj je iskriv govornik, od katerega bomo slišali marsikatero modrost mojstra, ki že 50 let polni knjižne police šolskih in drugih knjižnic. 

Vabilo in nekaj besedil za pokušino.

(Št. obiskov: 48, od tega 1 danes)
Dostopnost