Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši in učenci.

V tem trenutku nam je bila posredovana okrožnica s strani Ministrstva za šolstvo in šport. Zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID19, bo v vzgojno izobraževalnih zavodih na podlagi sklepa Vlade RS št. 18100-7/2020/2 in odredbe ministra za zdravje začasno prepovedano zbiranje ljudi v šolah.
Jutri, v petek, 13.3.2020, bo pouk potekal normalno po urniku. Na podlagi vaše presoje otroci lahko ostanejo doma že jutri. Vas starše pa vljudno prosimo, da v tem primeru za jutri pravočasno odjavite šolske obroke ter sporočite odsotnost razredniku.

Vstop v šolski prostor za učence, obiskovalce  in zunanje uporabnike šole od ponedeljka, 16.3.2020, ni dovoljen.

Strokovni delavci Osnovne šole Bistrica in Podružnične šole Kovor pripravljamo načrte izvedbe pouka na drugačen način – izobraževanje na daljavo. O vsem vas bomo sproti obveščali preko sporočil eAsistenta in šolske spletne strani.

Hkrati vas obveščamo, da je Zasebna zobna ambulanta dr. dent. med. Ksenije ZAPLOTNIK KRALJ do nadaljnjega ZAPRTA.

Hvala za razumevanje.

Prijazen pozdrav.
Dina Pintarič, v.d. ravnatelja

(Št. obiskov: 15, od tega 1 danes)
Dostopnost