Skoči na glavno vsebino

V petek, 15. 3. 2019  bomo imeli  zimski športni dan. Učenci se zberejo v učilnicah ob 8:15.
Razredničarke bodo preverile prisotnost inr azdelile malico, ki jo bodo vzeli s seboj.

Učenci ste se odločili za eno od ponujenih dejavnosti:

  • DRSANJE+ 2 dejavnosti (nam. tenis / kegljanje, ples / b. veščine) Jesenice: dvorana Podmežakla
    Odhod avtobusov ob 8:30  (Kovor 8:35).  Povratek pred šolo ob 12:40. Če učenci nimajo svojih drsalk in si jih bodo izposodili, naj vzamejo s seboj točno 3,50 €. Obvezni so dodatni šolski ali športni COPATI ter kratke hlače in majica! Priporočamo čelado. Kapo in rokavice morate imeti vsi.
  • SANKANJE Pokljuka: sankališče
    Odhod avtobusov ob 8:30 (Kovor 8:35)    Povratek pred šolo 12:40. Učenci s seboj vzamejo sani. (Priporočamo ene sani za dva učenca). Sani doma OZNAČITE oz. PODPIŠITE. Ne pozabite na kape in rokavice.
  • POHOD:Okolica Tržiča
    Vsi učenci so prejeli pisna navodila od učiteljice spremljevalke, Marije Bohinjec.

Pripravila: Silvia Šlibar

(Št. obiskov: 28, od tega 1 danes)
Dostopnost