Skoči na glavno vsebino
  • Začetek pouka za učence od do 9. razreda bo v petek, 1. septembra 2017, ob 8.20.
  • Učenci RS imate pouk do 10.20 (počakate še na sprejem prvošolcev), učenci PS pa do 11.50. Malica in oddelki podaljšanega bivanja bodo že organizirani. Učenci v OPB-ju se na kosilo prijavite do četrtka, 31.8., oz. 1. šolski dan do 8. 00.
  • Ne pozabite prinesti s seboj copat in puščice. Šolsko publikacijo za letošnje šolsko leto boste dobili prvi šolski dan.
  • Učenci – vozači, avtobus vas bo zjutraj odpeljal v šolo iz Leš ob 7.40 iz Zvirč pa ob 8.00. Povratek avtobusa bo za učence , 3., 4. in 5. razreda (RS) ob 10.30, za učence 6., 7., 8. in 9. razreda pa ob 12.05 v smeri Leš in ob 12.10 v smeri Zvirč. (PS)
  • Sprejem prvošolcev s kulturnim programom bo v petek, 1. septembra, ob 10.20.

Starše prvošolcev vabim, da ta dan prvošolca pospremite v šolo. Vrata šole vam bomo odprli ob 10.15 in vas s pomočjo naših učencev pospremili do večnamenskega prostora, kjer bo potekal sprejem s kulturnim programom.

Učenci od 2. do 9. razreda počakate pred šolo ne glede na vreme. Po vas bodo prišli razredniki.                 

Če se le da, pridite sami ali v družbi vrstnikov. Tudi to je priložnost za razvijanje samostojnosti in odgovornosti.

(Št. obiskov: 16, od tega 1 danes)
Dostopnost