Skoči na glavno vsebino

Začetek pouka za učence od drugega do devetega razreda bo v torek, 1. septembra 2015, ob 8.20.

Učenci RS imate pouk do 10.20 (počakate še na sprejem prvošolcev), učenci PS pa do 11.50. Malica in oddelki podaljšanega bivanja bodo že organizirani. Učenci v OPB-ju se na kosilo prijavite do ponedeljka, 31.8., oz. 1. šolski dan do 8. 00.

Ne pozabite prinesti s seboj copat in puščice. Šolsko publikacijo za letošnje šolsko leto boste dobili že prvi šolski dan.

Učenci – vozači, avtobus vas bo zjutraj odpeljal v šolo iz Leš ob 7.40 iz Zvirč pa ob 8.00. Povratek avtobusa bo za učence , 3., 4. in 5. razreda (RS) ob 10.30, za učence 6., 7., 8. in 9. razreda pa ob 12.05 v smeri Leš in ob 12.10 v smeri Zvirč. (PS)

Sprejem prvošolcev s kulturnim programom bo v torek, 1. septembra, ob 10.20.

Starše prvošolcev vabim, da ta dan svojega otroka – prvošolca pospremite v šolo. Vrata šole vam bomo odprli ob 10 15 in vas s pomočjo naših učencev pospremili do večnamenskega prostora, kjer bo potekal sprejem s kulturnim programom.

Ravnatelj

dr. Štefan Žun

 

       Učenci od 2. do 9. razreda počakate pred šolo ne glede na vreme. Po vas bodo prišli razredniki.                 

     Če se le da, pridite sami, saj je tudi to priložnost za razvijanje samostojnosti in odgovornosti.

(Št. obiskov: 10, od tega 1 danes)
Dostopnost