Skoči na glavno vsebino

Po prvomajskih praznikih in počitnicah učence 6. in 9. razreda čaka nacionalno preverjanje znanj. Da bomo na preverjanje res dobro pripravljeni, objavljamo nekaj navodil. 

  • Učenci 6. in 9. razreda pridejo v šolo ob 8.15 in tiho počakajo pred učilnicami, kjer bodo pisali NPZ (spodnji in zgornji hodnik predmetne stopnje). V učilnice vstopijo skupaj z nadzornim učiteljem, ki učilnico tudi odklene. Na za to pripravljeno mizo odložijo vse, česar pri pisanju NPZ-jev ne bodo potrebovali: izklopljen mobilni telefon, druge osebne predmete- tudi ročno uro. Pri sebi imajo lahko le dovoljene pripomočke, navedene na naslovnici preizkusa oziroma v spodnji preglednici.

  • Učeni NPZ pišejo od 8.30 do 9.30. Nato nadaljujejo s poukom po rednem urniku.
(Št. obiskov: 82, od tega 1 danes)
Dostopnost