Skoči na glavno vsebino

Potujemo po stezicah časa s Stezicami …

In čeprav nismo vsi na isti poti, skupna sled ostaja za nami. In to so naše Stezice – šolski časopis, ki nepretrgoma izhaja že 50. let. Pomembno obletnico in zgodbo, ki povezuje številne generacije  učencev, urednikov, mentorjev želimo proslaviti tako velikemu dogodku primerno. V ta namen se učitelji in učenci pod njihovm mentorstvom že celo leto pripravljamo na izdajo posebne jubilejne številke, svoje talente pa vam bomo prikazali v sredo, 24. 4. 2019, na slavnostni prireditvi, ki jo tlakujemo vse od šolskega leta 1967/1968.

Še posebej pa smo ponosni na izjemen dosežek učenke Julije Meglič iz 9. a-razreda, ki je v soboto, 9. marca 2019, na Festivalu inovativnih tehnologij, ki je potekal na Fakulteti za računalništvo in informatiko in Fakulteti za Elektrothniko v Ljubljani, na državnem tekmovanju iz predstavitev, pod mentorstvom Dine Pintarič, z nalogo PRAZNUJEMO 50 LET STEZIC, dosegla 1. mesto in ZLATO PRIZNANJE.

Pisana beseda ostane za vedno. In Stezice so dokaz, da to drži.
Vljudno vas vabimo, da  praznujete z nami.

(Št. obiskov: 45, od tega 1 danes)
Dostopnost