Spoštovane učenke, učenci in starši!

Pred vami je spet bogata ponudba izbirnih predmetov za šolsko leto 2017/2018. Prosim, pozorno preberite vsebino brošure in pri izbiri poleg želja, sposobnosti in hotenj upoštevajte tudi:

• da so izbirni predmeti del obveznega osnovnošolskega programa v devetletki,
  • da jih delimo na naravoslovne in družboslovne,
  • da se glede na čas trajanja izbirni predmeti delijo na enoletne in triletne,
  • da vsi izbirni predmeti potekajo po eno uro na teden, razen tujega jezika, ki se izvaja dve uri tedensko.

Od ponujenih izbirnih predmetov bo šola izvajala samo tiste, za katere se bo odločilo zadostno število učencev.

Publikacija o izbirnih vsebinah je objavljena na spletni strani šole – spodaj KORISTNE POVEZAVE oz. s klikom na PUBLIKACIJA IP za šolsko leto 2017/2018. Učenci pa prejmejo prijavnico izbirnih predmetov za šolsko leto 2017/2018.

Prijavnico boste vrnili razrednikom do 5. aprila 2017.