Skoči na glavno vsebino

V petek, 10. maja, so imeli učenci in učenke Klea Perko, Martin Skukan Mlačnik, Maša Močnik, Aleksej Blagojević, Tevž Albreht, Luka Ljujič, Marcel Sever, Jasna Kokalj, Nika Klasan, Nedjla Ćosović, Oskar Razpotnik, Tija Bošnak, Neja Papler, Zarja Kokalj, Cene Markič, Jerca Veselinović, Hanna Kavčič in Anika Zadravec, čast spremljati slovensko olimpijsko baklo. Učencem in učenkam sta se na tej odgovorni nalogi, ki izbrane doleti le na vsake 4 leta, pridružili ravnateljica Dina Pintarič in učiteljica Nuša Jeram.

V družbi številnih tržiških olimpijcev so baklo pospremili čez Tržič. Posebna čast je doletela četrtošolca Ceneta Markiča, ki je baklo ponesel po ulicah starega mestnega dela. Cene je letos marca namreč osvojil 3. mesto na državnem šolskem prvenstvu v smučarskih skokih. 

Dogodek bo učencem in učenkam zagotovo ostal v spominu saj so za nekaj trenutkov tudi oni živeli olimpijske sanje. 

       Nuša Jeram

(Št. obiskov: 143, od tega 1 danes)
Dostopnost