Skoči na glavno vsebino

Konec meseca septembra je potekalo šolsko tekmovanje iz logike. Na predmetni stopnji je tekmovalo 37 učencev. Dobitniki bronastega priznanja so: 

  • Nace Hladnik, Noela Žos Gosar in Sara Šifrar iz 6. razreda,
  • Ula Zupan, Taja Prezelj, Noel Križnar in Ajda Skukan Mlačnik iz 7. razreda.

Priznanje za sodelovanje pa so prejeli:

  • Gal Avbelj Valjavec, Luka Martič in Taja Meglič iz 8. razreda ter
  • Jošt Jenko, Olivia Lily Apostolide, Tilen Zupan in Žana Bučič iz 9. razreda.

Glede na osvojene točke na šolski ravni, so se na državno tekmovanje, ki je potekalo konec meseca oktobra v Šenčurju, uvrstile Taja Prezelj, Noel Križnar in Ajda Skukan Mlačnik. Vse tri učenke so se na tekmovanju odlično odrezale. Noel Križnar in Taja Prezelj pa sta na državnem tekmovanju iz logike prejeli SREBRNO priznanje! Iskrene čestitke učenkam in njihovi mentorici Andrejki Kramar.

(Št. obiskov: 155, od tega 1 danes)
Dostopnost