Skoči na glavno vsebino

Iz Službe Vlade Republike Slovenije za digitalno preobrazbo so nam sporočili, da v obdobju jesenskih počitnic, v sodelovanju z zunanjimi izvajalci, pripravljajo delavnice na področju digitalnih kompetenc, kamor ste vsi lepo povabljeni. Mladi od 1. do 9. razreda slovenskih osnovnih šol boste lahko brezplačno na portalu Yuno – Tvoja osnovna šola vsak dan med počitnicami na temo dneva našli nov video in interaktivne vsebine.

Obravnavane teme bodo:

  1. Internet: tvoj najboljši prijatelj ali tvoj največji sovražnik?
  2. Bonton in odgovornost na spletu.
  3. Družbena omrežja: z glavo v objavo!
  4. Spletno nasilje.
  5. Lažne informacije.

Predhodna prijava na delavnice ni potrebna, delavnicam pa se lahko pridružite na povezavi YUNO – Tvoja osnovna šola onlineVeč o delavnicah si lahko preberete tukaj.

Ustvarjalci delavnice obljubljajo veliko zabave in novega znanja ter se veselijo pridružite delavnicam v čim večjem številu.

(Št. obiskov: 24, od tega 1 danes)
Dostopnost