Bistr’ška Kuhna 2023 je kljub slabemu vremenu, tudi letos uspela. Velike zasluge gredo seveda Vam, dragi obiskovalci, učenci, starši in zaposleni. Brez skupnega dela, tak dogodek ne more uspeti v takem merilu. Zahvala vsem tudi za razumevanje, ker je bilo na začetku še nekaj organizacijskih in logističnih priprav, saj smo imeli sprva vse pripravljeno, da bomo zunaj. 15 minut pred dogodkom smo zaradi dežja morali sprejeti odločitev, da bomo dogodek izvedli v telovadnici in spodaj na hodniku pri naših najmlajših.

Dogajalo se je marsikaj. Poleg zelo raznolikih izdelkov učencev, smo še:

• pekli slastne palačinke,
  • kuhali enolončnice,
  • hot doge,
  • poslikavali obraze s kreativno Tino Mežek na čelu,
  • imeli foto kotiček,
  • se sladkali na stojnici KTŠ,
  • imeli ponudbo sheme šolskega sadja,
  • licitirali kruh z družmi izpod spretnih rok Jožice Ropoša,
  • licitirali torto izpod spretnih rok Helene Rozman,
  • imeli zabaven nastop in rekreacijo v nemščini pod taktirko Mateje Žnidaršič
  • si lomili jezike v nemščini in ugotavljali, da nemško že skoraj obvladamo pri “Majstrih za špraho pa futr”,
  • se veselili podpore iz občine v družbi župana g. Petra Mikliča in podžupanje ga. Metke Gaberc.
  • razrezali torto OŠ Bistrica in s tem otvorili začetek praznovanja 50 letnice naše šole.

Dogodek je organizacijsko “skuhala” naša Nataša Bergant.

Z Vašo pomočjo, smo s prostovoljnimi prispevki šolski sklad obogatili za dobrih 3000 EUR, za kar se vam iskreno zahvaljujemo

Nekaj utrinkov je zbranih v spodnji galeriji.