Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 22. 4. 2024, ko se poleg svetovnega dneva Zemlje obeležuje tudi dan odprtih vrat slovenskih čebelarjev, smo se z učenci, ki so sodelovali pri slikanju panjskih končnic, udeležili prireditve pri čebelnjaku »Pod Vilo Bistrica«. Prireditev je bila zelo dobro organizirana. Tako so učenci lahko pogledali v notranjost čebelnjaka, spoznali delo čebelarjev, okusili različne vrste medu in se posladkali s kolački.

Osrednji dogodek je bila razstava panjskih končnic, ki so jih unikatno poslikali učenci OŠ Tržič, OŠ Žirovnica in učenci naše šole. Iz naše šole so sodelovali učenci iz 3.b (mentorica Lucija Legat), učenci iz 4.a (mentorica Tonja Umnik), učenci iz 6.b, iz 7.a in 7.b ter iz 8.b razreda (mentorica Petra Smolej).

Vse razstavljene panjske končnice je ocenila tri-članska komisija, ki je izbrala šest najboljših, tri iz razredne stopnje in tri iz predmetne stopnje. Iz naše šole so nagrado prejeli Zala Gašperšič (3.b), D. M. (4.a) in Eldin Vukalić (6.b).

(Št. obiskov: 42, od tega 1 danes)
Dostopnost