Skoči na glavno vsebino

Na naši šol je bilo danes prešerno. Za to ste poskrbeli mentorji, učitelji, učenci in starši. Iskrena HVALA vsem nastopajočim.

Ustvarjalci so presežni prireditvi postavili na povezavi:

Presežni, drugačni prireditvi, iz katerih se čuti naša povezovalna energija, znanje, tehnologija. Znamo, zmoremo in nič nas ne ustavi. Z vsako prireditvijo rastemo, posegamo po novih zvezdah, iščemo in odkrivamo nove talente. To so naša močna področja, ki ne bi nastala brez najboljših, predanih učiteljev, mentorjev, ki niso podajali samo vsebine, zgodbe, znali so, poiskali primerne igralce, pevce, starše režiserje ter vse skupaj združiti v tehnologijo in šolo današnjega časa – ogled preko ekrana, virtualno, na daljavo.

Iskrena hvala.
Dina Pintarič, ravnateljica

 

 

(Št. obiskov: 20, od tega 1 danes)
Dostopnost