Šolska svetovalna služba

Psiholog, specialni pedagog...

Delo svetovalne službe obsega:

• vpis bodočih prvošolcev (kliknite za več informacij – povezava do https://www.os-bistrica.si/vpis-v-prvi-razred/ ),
  • prepise učencev,
  • svetovanje staršem,
  • pomoč učencem in obravnava učencev z učnimi, vedenjskimi in čustvenimi težavami ob sodelovanju staršev in zunanjih strokovnih sodelavcev,
  • pomoč učencem s posebnimi potrebami, svetovanje učencem glede različnih metod in tehnik učenja
  • svetovanje za poklicno orientacijo,
  • odkrivanje nadarjenih učencev,
  • sodelovanje na aktivih, roditeljskih sestankih s tematskimi predavanji
  • umirjanje agresije otrok z različnimi oblikami strokovnega dela.

Uradne ure

Za obisk v zvezi z vpisom, nadarjenimi učenci, subvencioniranjem zimske šole v naravi, pomočjo pri čustvenih in vedenjskih stiskah otrok (psihologinja Tjaša Brus Pičman) prosim predhodno pišite na tjasa.brus@os-bistrica.si ali pokličite na +386 04 5971 762.

Za obisk v zvezi z nacionalnim preverjanjem znanja, poklicno orientacijo ter dodatno strokovno pomočjo (specialna pedagoginja Manca Kokalj Vernig) prosim predhodno pišite na manca.kokalj@os-bistrica.si ali pokličite na +386 04 5971 772.