Skoči na glavno vsebino

Učenke in učenci, ki ste v šolskem letu 2017/2018 sodelovali pri nemški bralni znački (NBZ) zaslužite pohvalo. 25 vas je prebralo vsaj štiri knjige v nemškem jeziku in izpolnjevalo bralni dnevnik. Bravo!

Zala Smolej, Sara Habe Toporiš, Jerneja Malovrh, Sara Kukovič, Klara Hladnik, Marta Langus,  Tija Stritih in Ula Meglič, ve pa ste prav posebni knjižni molji. Iskrene čestitke, ker ste vztrajale do konca, prebrale osem knjig in ste bralni dnevnik izpolnile v celoti.

Kot obljubljeno na začetku šolskega leta, sem med vsemi sodelujočimi pri NBZ, ki ste prebrali vsaj štiri knjige v nemščini, izžrebala dva, ki prejmeta knjižno nagrado. Sreča se je nasmehnila Tari Šmigić iz 4. a in Marku Rozmanu iz 7. a. Čestitke.

Vsem želim dolgo, vroče poletje v družbi dobrih knjig.

Mentorica Mateja Žnidaršič

(Št. obiskov: 26, od tega 1 danes)
Dostopnost