Skoči na glavno vsebino

V petek, 23. 6. 2023, bodo učenci imeli tri ure pouka. Dve uri bodo preživeli z razredniki, kjer bodo opravili vse potrebno ob zaključku šolskega leta (prejem spričeval in priznanj, …), eno uro pa bo potekala proslava ob dnevu državnosti. Vsi učenci v šolo pridejo na 1. šolsko uro (8.20), zato bomo avtobus za preduro (0. uro) odpovedali. 

Če želite, da vaš otrok ta dan v šoli kosi, se mora na kosilo dodatno prijaviti (preko eAsistenta). Podaljšano bivanje bo potekalo po prilagojenem urniku. Vse informacije so vam že posredovali razredniki. Odhod avtobusov v obe smeri (proti Lešam in Zvirčam) bo ob 11.15 za učence, ki ne bodo ostali na kosilu in ob 12.00 uri ravno tako v obe smeri (proti Lešam in Zvirčam) za učence, ki bodo tudi ta dan v šoli ostali na kosilu. 

Vsem želimo varne, dogodivščin polne in sproščujoče počitnice!

(Št. obiskov: 125, od tega 1 danes)
Dostopnost