Skoči na glavno vsebino

V maju je potekalo šolsko in državno tekmovanje Logična pošast. Tekmovanje je vključevalo nabor logičnih ugank, ugank z vzorci, matematičnih problemov in različnih izzivov, ki so zahtevali analitično razmišljanje ter spretnost reševanja problemov. Letos se je šolskega tekmovanja udeležilo enajst učencev od 6. do 9. razreda, trije pa so se uvrstili na državno tekmovanje. 

Pet učencev je bilo na šolskem tekmovanju zelo uspešnih saj so osvojili celo biserno priznanje. S takim priznanjem se lahko pohvalijo Tara Šmigić, Zoja Rožič, Ajda Skukan Mlačnik, Taja Prezelj in Noel Križnar.

Na državno tekmovanje so odšle tri tekmovalke – Ajda Skukan Mlačnik, Zoja Rožič in Maja Cvetko. Ajda je bila zelo uspešna, saj je osvojila srebrno priznanje na državnem tekmovanju.

Učitelji matematike vsem tekmovalcem za izkazano znanje in dosežke čestitamo.

(Št. obiskov: 77, od tega 1 danes)
Dostopnost