Skoči na glavno vsebino

V soboto, 6. aprila 2024 je Športna zveza Tržič skupaj z Vrtcem Tržič organizirala že 17. Tek po ulicah Tržiča. Dve leti zapored je bilo na teku slabo vreme, v tretje pa gre rado, pogoji letos so bili idealni. 

Tudi letos je na teku sodelovala naša šola. Teka se je udeležilo veliko učencev. Živahen mestni utrip, lepe nagrade in pestro dogajanje so bili še dodatna vzpodbuda za vse tekače. Tek osnovnošolcev se je pričel ob 10.30, ko so se na 300m dolgo progo podali prvošolci. Teki za osnovnošolce so bili netekmovalnega značaja, brez merjenja časa, razen pri učencih 8. in 9. razreda, ki so pretekli razdaljo 1,3 km.

Krožni tek po mestnih ulicah je bil posebno doživetje tako za tekmovalce kot tudi za navijače. Vsem učencem čestitamo za vložen trud in odlične uspehe. Posebno pohvalo pa prejme Hanna Kavčič, učenka 9. razreda OŠ Bistrica, ki je v svoji kategoriji zmagala.  

Kaja Robič

(Št. obiskov: 105, od tega 1 danes)
Dostopnost