Skoči na glavno vsebino

Tehniški dan in novoletni sejem za šolski sklad je minil v prijetnem vzdušju. Vsak razred je izdelal nekaj času primernih izdelkov. Novinarji smo si izdelavo in same izdelke tudi pogledali in presenetili so nas učenci iz 8. r., ki so izdelovali različne izdelke iz trajnostnega tekstila, kot so torbice, elastike za lase, okraski za na božično smrekico, venčki … Petošolcem so uspeli koledarji iz papirja na lesenem podstavku. Najbolj slastne izdelke pa so pripravili učenci iz 2. a, ki so nas presenetili z izvrstnimi jelenčki iz kakava in penic. V 8. a razredu pa so se poglobili v knjige – izdelali so različna kazala za knjige, pripravili pa so nam tudi bralni izziv (glej priloženo fotografijo). Dišeče in vabeče peneče kopeli iz eteričnih olji so na večernem sejmu razprodali učenci iz 7. a (če slučajno niste utegnili kupiti katero izmed dišečih kopeli, vam prilagamo recept). Vsi učenci so svoje izdelke ustvarili več kot popolno, saj smo vložili tudi veliko truda, vtisi pa so bili različni, a v večini pozitivni. Še posebej so nas na semenju nagradili starši in drugi obiskovalci, ki so pokupili vse, kar smo naredili.
Lep večer, z lučkami obsijan športni park je bil lep uvod v praznični december.

Novinarji Rok, Zoja, Patricija, uč. Andreja

(Št. obiskov: 220, od tega 1 danes)
Dostopnost