Skoči na glavno vsebino

je bila odlična pobuda za spodbujanje pisne spretnosti in ustvarjalnosti med učenci, učitelji in starši. Odločili smo se, da bomo k sodelovanju povabili učence, starše in učitelje. Povabilu so se odzvali vsi učenci razredne stopnje, učenci izbirnega predmeta nemščina, učitelji in starši učencev razredne stopnje. Na prav poseben »starinski » list papirja, ki smo ga pobarvali s kavo, so starši, učenci in učitelji imeli priložnost izbrati in zapisati svoj najljubši šolski predmet. Za dodatno motivacijo smo organizirali tekmovanje med različnimi predmeti. Pri učencih je bil absoluten zmagovalec športna vzgoja, na drugo mesto se je uvrstila likovna umetnost, tretje mesto pa sta si delila tuja jezika in sicer nemščina in angleščina. Učenci so nato na podlagi rezultatov sestavili »Urnik po meri učencev«, seveda napisan z roko. Za konec smo pripravili razstavo z naslovom: Teden pisanja z roko.

Ta teden pisanja z roko je bil zabaven in poučen način spodbujanja pisne spretnosti med učenci ter hkrati tudi priložnost za povezovanje med starši, učitelji in učenci.

(Lavra Stritih Švab, Klavdija Peljhan)

(Št. obiskov: 53, od tega 1 danes)
Dostopnost