Skoči na glavno vsebino

V soboto, 25. maja, smo z ustvarjalnim plesom sodelovali na regijski plesni reviji Namig 2024. Revija je potekala v Prešernovem gledališču v Kranju. Predstavili smo se s plesno miniaturo Bonboni. Koreografija govori o izdelavi bonbonov, od začetka do končnega sladokusca. Plesati na velikem odru je veliko doživetje in zahteva velik pogum. Plesalke so plesno miniaturo odplesale suvereno in vsaki posebej čestitam za odličen nastop. Plesno revijo je spremljala državna selektorica za ples gospa Mojca Kasjak. Po ogledu vseh regijskih revij bo oblikovala program za Mini festival Pika miga, kjer se predstavijo najboljše otroške plesne miniature te sezone. Festival bo potekal oktobra v Velenju. V fotogaleriji si lahko ogledate nekaj utrinkov iz sobotnega dopoldneva.

Zapisala: Sanja Voglar

(Št. obiskov: 55, od tega 1 danes)
Dostopnost