Skoči na glavno vsebino

Z učenci 1.a razreda smo sodelovali na likovnem natečaju z naslovom Prisedite k moji mizici, s katerim so V Mestni knjižnici Ljubljana  obeležili 100 obletnico rojstva pisateljice Ele Peroci.

Bili smo zelo veseli, saj je bila risba naše učenke Sofije izbrana med 700 deli. Sofija, njeni starši in mentorici Alenka in Joži smo se z velikim veseljem udeležili dogodka. V Mestni knjižnici  Ljubljana so za vse nagrajence pripravili lep program in nas mentorje obdarili s praktičnimi nagradami, nagrajence likovnega natečaja pa z novo knjigo, zbirko pravljic pisateljice Ele Peroci, z naslovom Med pravljice.

Po skupnem programu smo si ogledali razstavo nagrajenih likovnih in literarnih del.

Več si lahko preberete na povezavi:

https://www.mklj.si/novice/zaokrozili-smo-leto-ele-peroci-v-mestni-knjiznici-ljubljana/

Joži Seifert in Alenka Krmavner

(Št. obiskov: 38, od tega 1 danes)
Dostopnost