Skoči na glavno vsebino

Zadnji šolski dan v letu 2023 bo v petek, 22. 12. 2023. Ta dan bo pouk potekal nekoliko drugače:

  • učenci od 1. do 5. razreda bodo prve tri ure imeli pouk po urniku, na to prireditev v počastitev Dneva samostojnosti in enotnosti.
  • učenci od 6. do 9. razreda pa bodo prvi dve uri imeli prireditev s kvizom, na to pa dve uri pouka po urniku.

Vsi skupaj bomo s poukom končali po 4. šolski uri.  Avtobus bo ob 12.20 uri odpeljal v Brezje –Leše, drugi pa v Kovor – Zvirče. Za učence, ki so se ta dan naročili na kosilo bo avtobusni prevoz v obe smeri organiziran ob 13. uri.

Ob koncu leta 2023 se vam zahvaljujemo  za sodelovanje in podporo v minulem letu. Le s skupnim sodelovanjem, medsebojnim spoštovanjem in pomočjo lahko ustvarjamo pozitivno vzdušje in skrbimo za uspešno potovanje vaših otrok skozi šolsko leto.

V prihajajočem letu vam najprej želimo mirne praznike, leto 2024 pa naj bo polno zdravja, ljubezni in kakovostnih družinskih trenutkov.

Kolektiv OŠ Bistrica

 

 

(Št. obiskov: 87, od tega 1 danes)
Dostopnost