Skoči na glavno vsebino

Nadstandardne ure športa, ki jih na centralni in podružnični šoli izvajamo v oddelkih prvega in drugega razreda, smo v začetku decembra obarvali plesno. 

Vrata naših razredov smo namreč odprli Špeli iz Plesnega studia Špela. Čeprav je bilo pred uro prisotne nekaj nervoze, saj nekateri nismo ravno mojstri plesnih korakov, smo ugotovili, da je strah odveč. Po uvodnem plesnem ogrevanju smo zagrizli v koreografije prilagojene naši starosti in po dobrih 30 minutah vaje smo bili že pravi plesalci. Prve nastope smo izvedli pred učiteljicami, v teh dneh pa koreografijo pridno vadimo, da jo pokažemo še ostalim učencem naše šole. 

Špela nas je za nas trud seveda nagradila s sladkim presenečenjem, mi pa smo se ji zahvalili za čudovito uro in sklenili, da se bomo tekom leta, če bo le mogoče, še videli. 

Nuša Jeram

(Št. obiskov: 87, od tega 1 danes)
Dostopnost