Skoči na glavno vsebino

Danes, 6. februarja ob 11.00,  smo se odzvali povabilu Arnesa in se prek Arnes Video portala v živo pridružili online dogodku za učence 3. triade: debati s Hipster Bedancem o kulturi na internetu. Online debata je pod moderatorstvom ga. Maje Vreča iz Arnesa, Hipster Bedancem (likom, ki ga je ustvaril in ga igra komik Pižama) ter strokovnjakom dr. Benjaminom Lesjakom, ki že leta predava o teh temah na slovenskih šolah tako učencem, dijakom in študentom kot tudi staršem in učiteljem potekala o:

  • 1485173133SID_rdeca_broska_2017_FINALKulturi na internetu – kaj je to?
  • Se na internetu obnašamo kulturno?
  • Je sploh treba biti tudi na internetu kulturen?
  • Si lahko na internetu kul in kulturen hkrati?
  • Kakšno vedenje na internetu je nekulturno?
  • Obstaja tudi spletni in mobilni bonton?

Učence želimo ozaveščati o varni uporabi interneta skozi celo leto, v mesecu februarju, ki predstavlja tudi mesec varne uporabe interneta, pa bodo aktivnosti še bolj usmerjene.

Dina Pintarič
 sid2017_logo_slo_koncna_0

(Št. obiskov: 17, od tega 1 danes)
Dostopnost