Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 29.1.2024, je v Sebenjah potekalo občinsko prvenstvo v smučarskih skokih z alpskimi smučmi. Tekmovanja so se udeležili učenci od 1. do 4. razreda. V poznih popoldanskih urah so se spustili po prirejeni skakalnici, ki ni bila mačji kašelj. Bilo je kar nekaj padcev, ki so se k sreči končali brez poškodb.

Mladi skakalni upi, ki so predstavljali Osnovno šolo Bistrica so bili Naja Petrič in Eva Ribnikar iz 3. razreda ter Cene Markič iz 4. razreda. Ogledali smo si lahko 3 serije odličnih skokov. Na zmagovalnem odru sta se znašla Eva Ribnikar, ki je z najdaljšim skokom 3,5 m dosegla 3. mesto in Cene Markič, ki je s skokom 5,5m v svoji kategoriji zmagal. Naja Petrič je osvojila 4.mesto. 

Vsi učenci si zaslužijo veliko pohvalo za neustrašno spopadanje s skakalnico, odlične rezultate in športno obnašanje. Prepričana sem, da so s seboj odnesli kopico prelepih vtisov in se že veselim, da bomo za njih lahko navijali na regijskem tekmovanju v Mojstrani, ki bo 13.2.2024.

Kaja Robič

(Št. obiskov: 74, od tega 1 danes)
Dostopnost