Skoči na glavno vsebino

V soboto, 19. novembra 2022, smo se mladi planinci iz OŠ Bistrica, PŠ Kovor, OŠ Tržič in POŠ Podljubelj pod vodstvom vodnikov Planinskega društva Tržič in mentorjev planinskega krožka iz šol, odpravili na pohod. Starejši oz. malo bolj izkušeni planinci so se podali proti Žlebu (Suho ruševje). Ker je to že blizu 2000 m  nadmorske višine, so imeli priložnost hoditi po sveže zapadlem snegu. Mlajši planinci pa so za cilj imeli Zelenico. Vsi smo se srečali v koči in se pokrepčali z malico iz nahrbtnika ali iz njihove kuhinje. Bilo je prijetno, saj smo planinci, kadar smo skupaj v planinah, veseli, nič ne tarnamo in smo prijatelji. Zato gremo vedno radi na skupne pohode. Naslednji mesec nas čaka že nov izziv.

Mentorice Marja, Tanja, Joži

(Št. obiskov: 47, od tega 1 danes)
Dostopnost