V sredo, 6. 2. 2019, bo potekalo za učence od 1. do 7. razreda šolsko tekmovanje iz znanja naravoslovja – Kresnička, kjer se bodo otroci potegovali za osvojitev bronastega priznanja.

Tekmovanje JE PLAČLJIVO (1,5 €).

Bistveni del tekmovanja so eksperimenti, ki jih bodo učenci 1. – 5. razreda izvedli pred tekmovanjem v šoli. Učenci 6. in 7. razreda pa dodatne informacije o tekmovanju dobijo pri ge. Marijani Zaplotnik Šlibar.

Učenci od 1. do 5. razreda se prijavijo do 8. 1. 2019 pri svojem razredniku, učenci 6. in 7. razreda pa pri ge. Marijani Zaplotnik Šlibar.

Obvestilo o terminu priprav za posamezen razred bodo učenci prejeli naknadno.

Ana Meglič, vodja tekmovanja, Marija Likozar, koordinatorica za 1., 2. in 3. razrede in Marijana Zaplotnik Šlibar, koordinatorica za 6. in 7. razred

Za radovedne: Letošnje poskuse in navodila za izvedbo le-teh lahko najdete na https://www.kresnickadmfa.si/razpis/poskusi-za-letos/