Skoči na glavno vsebino

Osnovna šola Bistrica je bila izbrana na javnem razpisu Javne agencije Republike Slovenije za spodbujanje podjetništva, internacionalizacije, tujih investicij in tehnologije (SPIRIT). Tako da bomo v šolskem letu 2020/2021 izvajali projekt Mladim se dogaja 2020 na naši šoli.

Izvajali bomo dve dejavnosti in sicer START UP VIKEND ter PODJETNIŠKO AKEDEMIJO.

START UP vikend, za učence od  7. do 9. razreda. Start up vikend – PODJETNIŠKI TABOR bo v petek, 4. 9. 2020 in soboto, 5. 9. 2020. Učenci bodo  sodelovali v dvodnevni aktivnosti, kjer bodo razvijali lastne poslovne ideje ali iskali rešitve za izzive s katerimi se soočajo podjetja.

Delavnico izvaja Nejc Konjevič. Nejc je multitalent, ki v eni osebi združuje podjetniško prodornost, tehnično znanje IT področja, in pa sposobnost svoje številne izkušnje poslovnega sveta prenesti na mlade generacije. Pod njegovim vodstvom delujejo tri uspešne blagovne znamke.

Več informacij na https://podjetniskitabor.si

Prijava na START UP VIKEND je na povezavi. Vse aktivnosti, delavnice, prehrana so za učence brezplačne.

Dragi učenci,

Izkoristile možnost, pridobite si nova znanja, izkušnje. Ustvarjalno, inovativno in podjetno črpajte od najboljših mentorjev.

Dina Pintarič, v.d. ravnatelja

 

 

(Št. obiskov: 17, od tega 1 danes)
Dostopnost