Skoči na glavno vsebino

V petek, 10. 5. 2024, smo se z učenci 7. razredov, ki obiskujejo izbirni predmet matematične delavnice odpravili v Bohinj. V mesecu novembru smo na šoli gostili učence iz OŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica, sedaj pa smo se na obisk podali mi. Preko različnih aktivnosti smo matematiko postavili v življenjsko okolje in jo povezali z gospodinjstvom, športom, finančno in bralno pismenostjo. V petkovem popoldnevu in sobotnem dopoldnevu smo bili matematični detektivi, kuharji – mladi šefi, finančni strokovnjaki, športni in jogijski navdušenci ter pravi mladi filmofili. Najbolj zabavno je bilo seveda spanje v spalnih vrečah na blazinah v šolski avli. Stkali in obnovili smo nove in stare prijateljske vezi, ki jih bomo ponovno preverili in obudili ob koncu šolanja.

Hvala učiteljicama Moniki Zupanc in Katarini Dobravec iz OŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica ter vodstvu šole, ki so nam omogočili to izjemno izkušnjo.

Andrejka Kramar in Iris Zavelcina

(Št. obiskov: 96, od tega 1 danes)
Dostopnost