Skoči na glavno vsebino

V petek, 10.11.2023, smo učenci, ki obiskujemo izbirni predmet matematične delavnice, skupaj z učiteljico Andrejko Kramar prespali v šoli. Skupaj z nami so bili nadarjeni učenci 6. in 7. razreda OŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica in njuni učiteljici Monika Zupanc in Katarina Dobravec. Med seboj smo se družili, reševali matematične uganke, načrtovali, nakupovali ter kreativno kuhali obroke, se smejali in igrali različne družabne igre. Prespali smo v večnamenskem prostoru, kar je bilo za nas pravo doživetje. Pred spanjem smo imeli filmski večer ter si ogledali izjemno prijeten film Rocca spreminja svet. Druženje smo končali v soboto po kosilu, ki smo si ga kot vrhunski šefi, v dveh menijih, pripravili sami.

Takšna srečanja so izjemno pomembna, saj med učenci krepijo socialne vezi, tkejo nova prijateljstva in ustvarjajo prijetne spomine. Prav veselimo se že našega naslednjega druženja, ko se bomo na matematičnem vikendu družili v Bohinju.

             

(Št. obiskov: 140, od tega 1 danes)
Dostopnost