Tudi naša šola je sodelovala v natečaju HUDOdobra TELOvadnica, ki ga je razpisala Univerza v Ljubljani, Fakulteta za šport (v nadaljevanju: organizator), pod pokroviteljstvom Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.  Komisija je izmed 160 prispelih video prispevkov izbrala 10 šol, žal med njim ni naše šole.
Se pa iskreno zahvaljujemo sodelujočim, učitelju Mitju Žnidaršiču, ki je združil učence športnike, Evo, Manco, Tima, Anžeta, Bora, Niko in Tino, sestavil odličen scenarij, ter tehnični ekipi Galu, Roku, ki sta vse aktivnosti posnela in zmontirala v odličen film. Želja in potreba po HUDOdobri TELOvadnici je velika, mi ne bomo obupali, še naprej se bomo trudili in opozarjali na potrebno prenovo tudi preko video vsebin, kot je ta:

Bravo, ekipa. Ponosno smo na vas. Hvala :)))