Skoči na glavno vsebino

Naša šola je vključena v aktivnost GREMO PEŠ! S KOKOŠKO ROZI, ki že poteka v tednu od 16. 9. – 20. 9. 2019. Aktivnost osnovnošolce spodbuja, da v šolo prihajajo na trajnosten način – peš, s kolesom, rolerji, skirojem, javnimi prevoznimi sredstvi ali na način skupne vožnje z osebnim avtomobilom.
Z aktivnostjo Gremo peš želimo prispevati k spreminjanju potovalnih navad na poti v šolo in domov. Radi bi zmanjšali motorni promet in onesnaženje zraka v okolici naše šole, izboljšali prometno varnost ter spodbujali gibanje in krepili zdravje otrok.

Aktivnost Gremo peš se izvaja pod okriljem Ministrstva za infrastrukturo v sklopu projekta Trajnostna mobilnost v vrtcih in osnovnih šolah.
Na naši osnovni šoli so v projekt vključeni vsi učenci od 1. – 5. razreda.

(Št. obiskov: 19, od tega 1 danes)
Dostopnost