V torek, 18.4.2017, smo se udeležili ex tempora »Strmol 2017«, ki ga organizira OŠ Simona Jenka Cerklje na Gorenjskem. Našo šolo sta zastopala učenca 6. razreda Gašper Pretnar in Tomaž Gregorc.

Ker vreme ni bilo naklonjeno ustvarjanju zunaj gradu Strmol, se je večina učencev in njihovih mentorjev odločila za ustvarjanje v prostorih osnovne šole. Trije mentorji z učenci pa smo vztrajali v prelepi okolici gradu. Tomaž je naslikal grad, Gašper pa je narisal risbo, ki je bila s strani strokovne komisije izbrana za 3. mesto v kategoriji druga triada.

Čestitke!                                                                                                                                            Mentorica Petra Smolej